Detektor úniku chladiv Pro Alert 2791, TP9364/F, Spectronics

Kód zboží: 4170.312
Dostupnost:Obvykle do 5 dnů
Výrobce:SPECTRONICS

Popis zboží:

Popis:Revoluční, infračervená konstrukce činí z D-Teku opravdu první , spolehlivý a citlivý detektor úniku chladiva na světě. Tato nová generace detektorů používá pro zjištění přítomnosti chladiva tzv. infračervené, adsorbční čidlo. Toto čidlo je extrémně citlivé na chladiva a po celou dobu životnosti čidla se tato citlivost nemění. Reaguje spolehlivě na jak jednosložková chladiva , tak i na nové směsi chladiv. Největší výhodou detektoru je životnost čidla v délce 500 pracovních hodin, což je téměř 10x déle, něž původní čidla D-TEKu. V důsledku toho klesají majiteli náklady na provoz detektoru. Detektor je vybaven indikátorem stavu nabití baterií . Jako baterie je použit NiMH ( nikel-metalhybridni) akumulátor. Všechny tyto výhody, vysokou kvalitu a dlouhou životnost vám nabízí INFICON.
Citlivost:4,0g/rok

Objednejte u nás Detektor úniku chladiv Pro Alert 2791, TP9364/F, Spectronics.
Změna údajů vyhrazena
Cena i stav skladu produktu "Detektor úniku chladiv Pro Alert 2791, TP9364/F, Spectronics" jsou orientační, aktuální stav zjistíte zde, nebo na emailu obchod@schiessl.czCena i stav skladu jsou orientační, aktuální stav zjistíte zde

Upřesňující popis:

Životnost infračerveného čidla: 800 pracovních hodin, minimální náklady
Citlivost infračerveného čidla:se po celou dobu životnosti nemění. Infračervené čidlo není možné zahltit ani otrávit vysokou koncentrací chladiva v prostoru. Reaguje pouze na chladiva, zcela necitlivý pro kouř, vodní páry , vlhkost ve vzduchu a změny teploty.

Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
Chladiva chladivo r32 r1234yf

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek