Stanice plnící na chladiva A3, HC-3, 230v, JAV-1032, RDA

Kód zboží: 418.3401
Dostupnost:Obvykle do 5 dnů
Výrobce:RDA

Popis zboží:


Stanice plnící na chladiva A3, HC-3, 230v, RDA
CARE SAVER Universal je kompaktní rekuperační jednotka chladivo. Pravděpodobně jediná mobilní sací stanice, která je díky své konstrukci také vhodná pro propan,snadno použitelná a do suchého prostředí.Jednotka extrahuje kapalné chladivo a také plynné chladivo přímo ze systému do vhodné nádoby.
Objednejte u nás Stanice plnící na chladiva A3, HC-3, 230v, JAV-1032, RDA.
Změna údajů vyhrazena
Cena i stav skladu produktu "Stanice plnící na chladiva A3, HC-3, 230v, JAV-1032, RDA" jsou orientační, aktuální stav zjistíte zde, nebo na emailu obchod@schiessl.czCena i stav skladu jsou orientační, aktuální stav zjistíte zde

Upřesňující popis:


Pohled zepředu:
INDIKÁTOR VYSOKÉHO TLAKU - Označuje, že chladivo na tlakové straně je nad 360 psi (25 bar) a zabraňuje spuštění kompresoru. Displej zhasne, jakmile tlak poklesne pod 290 psi (20 bar).
INDIKÁTOR NÍZKÉHO TLAKU - Označuje, že sací tlak je menší než 9 palců (-0,3 baru) a je zabráněno spuštění kompresoru. Jakmile tlak stoupne nad 17,4 psi, displej zhasne.
TLAK SACÍHO TLAKU - Zobrazuje sací tlak systému. Jedná se o tlak v systému nebo stanice je v údržbě. Tlakoměr je zařízení pro měření tlaku v trubce Bourdon s ochrannou třídou CL1.6 pro indikaci baru –1 až 30 bar nebo 30 “až 430 psi s dělením na intervaly 10 psi.
TLAKOVÁ OBRAZOVKA - Zobrazuje tlak na straně vysokého tlaku. Je to stejný tlak jako v sacím válci. Tlakoměr je zařízení pro měření tlaku v trubce Bourdon s ochrannou třídou CL1.6 pro indikaci baru –1 až 30 bar nebo 30 “až 430 psi s dělením na intervaly 10 psi.
SPÍNAČ NÍZKÉHO TLAKU - V poloze „VYPNUTO“ jednotka pracuje automaticky a zastaví proces sání, pokud tlak klesne pod 9 “(–0,3 bar). Poloha ND-'OVERRIDE 'umožňuje jednotce pokračovat v práci 2 minuty, například při použití kleští.
SPÍNAČ PLYNU COOL / HORKÝ PLYN (SAMOSTATNÉ ČIŠTĚNÍ) - V normální poloze „studeného plynu“ je nasávání z kompresoru vedeno vzduchem chlazeným kondenzátorem. Poloha „horký plyn“ a „samočisticí“ se používá k odvádění vysokotlakého plynu do systému pro tlakovou extrakci nebo pomocí hadice chladiva k odstranění zbývajícího chladiva ze systému.
PŘIPOJENÍ VNITŘNÍHO TLAKU - 1/4 ”SAE vnější závit s víčkem pro standardní hadice chladiva.
VNĚJŠÍ PŘIPOJENÍ - 1/4 ”SAE vnější závit s víčkem pro standardní hadice na chladivo.
KONEKTOR ODPOJOVAČE OLEJŮ - Pod jednotkou poblíž přední strany je vnější závit SAE 1/4 ”.
PRACOVNÍ MANIPULACE - Umístěn ve středu jednotky, přesně vyvážený.
KABELOVÉ OKNO - Umístěné na rukojeti pro navinutí napájecího kabelu.
VĚTRACÍ ŠTÍTKY - Na boku přední části jednotky pro větrání systému.
Pohled zezadu:
VENTILÁTOR KONDENZÁTORU - Odsávání teplého vzduchu ze zadní části jednotky.
VENTILAČNÍ BLOWER - Poskytuje dodatečné větrání k ochraně životního prostředí před hořlavými plyny nebo náhodným únikem plynu.
NAPÁJECÍ KABEL - 5m 14AWG (2,5mm2), vysoce odolný s konektorem Schuko pro 230 V v pevné gumě vhodné pro venkovní použití.
KAUČUKOVÉ TĚLO - Eliminuje vibrace během provozu.
INFORMACE - sériové číslo, chladivo, zamýšlené tlaky a elektrické údaje.
ELEKTRICKÁ ZKUŠEBNÍ ZNAČKA - Datum pro zkoušku elektrické bezpečnosti přenosných zařízení a další datum pro tuto zkoušku.
ŠTÍTEK NAPÁJENÍ NAPĚTÍ - Označuje zamýšlený zdroj napájení jednotky.

Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
Chladiva chladivo r32 r1234yf

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek